UA
RUS
ENG
о компании услуги и цены рекомендации контакты на главную


        СТАТТІ

Бухгалтерський аутсорсинг у Києві - економія або головний біль?      
Існує велика кількість компаній з пропозицією послуг бухгалтерського аутсорсингу. Як вибрати надійних партнерів, звернути увагу на важливі аспекти співробітництва і убезпечити себе від зайвих витрат? Наші фахівці дають практичні рекомендації ...
Податковий консалтинг як ефективний інструмент в сучасному бізнесі.      
Правове поле нашої країни на сьогоднішній день не найстабільніший - підприємці борються не тільки з конкуренцією на ринку, але і з самою державою в особі контролюючих органів.
Фінансовий аудит - дізнайтеся, скільки коштують ваші гроші.      
Скільки в історії бізнесу відомо випадків, коли успішні компанії та проекти практично в одну мить ставали лише історією або прикладом у підручнику з маркетингу? що може виявляючи успішне підприємство в прірву банкрутства?
Швидке навчання з максимальною користю.      
Як швидко отримати значну кількість інформації, обробити, засвоїти її і зуміти застосувати на практиці? Відомий американський викладач і консультант з питань управління Стівен Кові не пропонує багато варіантів.
Як розпочати свій бізнес в Україні? Послуги з реєстрації підприємств.      
Якщо у Вас є хороший бізнес-план і можливості його реалізувати, то останньою перешкодою на шляху може стати бюрократія. У нашій країні законодавча система побудована так, що б не оптимізовані, а ускладнити завдання реєстрації приватного підприємства.
А хто веде Вашу бухгалтерію?      
Ведення будь-якої господарської діяльності є абсолютно неможливим без ведення супутньої документації. Чи є Ваш бізнес величезним міжнародним холдингом з мільярдними оборотами або невеликий благодійної регіональною компанією - щомісячний звіт чекає всіх суб'єктів економіки.
Відновлення бухгалтерського обліку - краще пізно, ніж ніколи.      
Криза бухгалтерії підприємства може бути викликаний різними причинами, але з'ясувати їх не настільки важливо, як важливо буває в найкоротші терміни надолужити згаяне, відновити бухгалтерський облік підприємства та уникнути судових тягот з контролюючими органами.


Адреса: 01030, м. Київ,

вул. Богдана Хмельницького, 15, оф. 4

Телефон: (044) 362-06-44

E-mail: info@ocenter.com.ua


Додаткова інформація:
 • Інформаційні статті. Детальніше...
 • Результати роботи. Детальніше...
 • Карта сайту. Детальніше...

 • STV-Group   Copyright © 2014г. Аутсорсинговий центр
    "ОБЛІК+КОНТРОЛЬ-ПОДАТКИ"
    Designer & Websmith Василий Журавлев
  Слідкуйте за нами :

    - Facebook
    - Linkedin
    - YouTube